The embedded RDF content will be recognized by any processor of HTML5 Microdata.

dbpedia-hu:2004-es_labdarúgó-Európa-bajnokság_(egyenes_kieséses_szakasz)
2004-es labdarúgó-Európa-bajnokság (egyenes kieséses szakasz)
freebase:m.04b6_1
n21:2004-es_labdarúgó-Európa-bajnokság
1132463
22746275
n14:index.html n19:20031125menetrend.html n23:04e-ext.html%23fin%7Ctitle=Euro n17:index.html n18:index.html n16:index.html n13:index.html n15:index.html n11:index.html n12:index.html
n4:Csere_be n4:Csere_le n4:Portál n4:Gól n4:2004-es_labdarúgó-Európa-bajnokság n4:Labdarúgó-mérkőzés n4:Ezüstgól n4:Zászlóikon n4:Lr n4:Lr-j n4:Jegyzetek n4:Football_kit n4:Büntetőgól n4:Büntetőhibázás n4:Sárga_lap n4:Ágrajz-8 n4:Bővebben n4:Cite_web
prop-hu:dátum
2004
prop-hu:helyszín
dbpedia-hu:Loulé dbpedia-hu:Lisszabon dbpedia-hu:Porto
prop-hu:stadion
dbpedia-hu:Estádio_José_Alvalade dbpedia-hu:Estádio_do_Dragão dbpedia-hu:Estádio_da_Luz dbpedia-hu:Algarve_Stadion
prop-hu:title
Anglia Csehország Hollandia Svédország Görögország Franciaország Dánia Portugália
prop-hu:body
FFFFFF 8559 FCD20E 0 08559C 900020 FF0000
prop-hu:büntető
Simão Hargreaves Postiga Ljungberg Reiziger van Nistelrooy Beckham Terry Owen Cole Vassell Rui Costa Larsson Mellberg Maniche Robben Källström Ricardo Ibrahimović Lampard Heitinga Wilhelmsson Ronaldo Cocu Makaay Deco
prop-hu:gólszerző
Andrade Maniche Délasz Koller Harisztéasz Lampard Postiga Baroš Rui Costa Ronaldo Owen
prop-hu:hosszabbítás
i
prop-hu:időpont
1185.0
prop-hu:jegyzőkönyv
n11:index.html n12:index.html n13:index.html n15:index.html n16:index.html n17:index.html n18:index.html
prop-hu:jvSzövetség
dbpedia-hu:Német_labdarúgó-szövetség dbpedia-hu:Svéd_labdarúgó-szövetség dbpedia-hu:Svájci_labdarúgó-szövetség dbpedia-hu:Olasz_labdarúgó-szövetség dbpedia-hu:Szlovák_labdarúgó-szövetség dbpedia-hu:Orosz_labdarúgó-szövetség
prop-hu:játékvezető
dbpedia-hu:Pierluigi_Collina dbpedia-hu:Anders_Frisk dbpedia-hu:Urs_Meier dbpedia-hu:Ľuboš_Micheľ dbpedia-hu:Valentyin_Valentyinovics_Ivanov dbpedia-hu:Markus_Merk
prop-hu:leftarm
FCD20E FF0000 0 FFFFFF 8559 08559C DD0000
prop-hu:nézőszám
41092 42449 46679 62865 45390 30000 65000
prop-hu:patternB
_redshoulders _COSMOS_WHITE _franceh0608 7200.0 _sweh06 _greece_2004_away _ned04a 14400.0 _pumared
prop-hu:patternLa
_redshoulders _COSMOS_WHITE _franceh0608 7200.0 _greece_2004_away _pumared _thingreenborder
prop-hu:patternRa
_redshoulders _COSMOS_WHITE _franceh0608 7200.0 _greece_2004_away _ned04a 14400.0 _pumared
2 3 0 1
A 2004-es labdarúgó-Európa-bajnokság egyenes kieséses szakasza június 24-én kezdődött, és július 4-én ért véget a lisszaboni Estádio da Luz stadionban rendezett döntővel. Az egyenes kieséses szakaszban az a nyolc csapat vett részt, amelyek a csoportkör során a saját csoportjuk első két helyének valamelyikén végeztek. Az egyenes kieséses szakasz 7 mérkőzésből állt: 4 negyeddöntőt, 2 elődöntőt és a döntőt rendezték meg, bronzmérkőzés nem volt. Az egyes mérkőzések győztesei továbbjutottak a következő körbe, a vesztesek kiestek az Európa-bajnokságról. Ha a mérkőzéseken a rendes játékidő végén döntetlen volt az eredmény, akkor 2×15 perces hosszabbítást rendeztek. A hosszabbítás első félidejének végén vezető csapat megnyerte a mérkőzést, ez volt az "ezüstgól-szabály". Ha a hosszabbítás első félidejének végén döntetlen volt az állás, akkor a hosszabbítás második félidejét is lejátszották. Ha a hosszabbítás két félideje után döntetlen volt az eredmény, akkor büntetőpárbaj következett. Az arany- és ezüstgól-szabály megszüntetéséről 2004 februárjában hoztak döntést.
wikipedia-hu:2004-es_labdarúgó-Európa-bajnokság_(egyenes_kieséses_szakasz)?oldid=22746275&ns=0