This HTML5 document contains 51 embedded RDF statements represented using HTML+Microdata notation.

The embedded RDF content will be recognized by any processor of HTML5 Microdata.

dbpedia-hu:2012-es_rövidpályás_gyorskorcsolya_Európa-bajnokság
rdfs:label
2012-es rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság
dct:subject
n6:Rövidpályás_gyorskorcsolya-Európa-bajnokság n6:2012_a_rövidpályás_gyorskorcsolyában
prop-hu:wikiPageUsesTemplate
n4:Litvánia n4:NED n4:Oroszország n4:GER n4:Zászló n4:Magyarország n4:Szerbia n4:HUN n4:Zászlóország n4:Halott_link n4:Egyesült_Királyság n4:Németország n4:Források n4:Izrael n4:Ausztria n4:Franciaország n4:Bulgária n4:Sportrendezvény_infobox n4:ITA n4:Lengyelország n4:Lettország n4:Olaszország n4:Belgium n4:Csehország n4:Ukrajna n4:Románia n4:Hollandia n4:RUS
prop-hu:date
2020
prop-hu:dátum
dbpedia-hu:Január_27. dbpedia-hu:Január_29.
dbo:abstract
A csehországi Mladá Boleslavban rendezték a rövidpályás gyorskorcsolyázók 16. kontinensbajnokságát 2012. január 27. és január 29. között. A férfiaknál 1 000 méteren Béres Bence elődöntős volt, ott azonban futamában negyedik lett, s a legjobb négy korcsolyázó közé nem került be. Béres ezzel összetettben a 14. helyen fejezi be a kontinensviadalt, Liu Shaolin Sándor pedig a 18. pozícióban zárja pályafutása első felnőtt Eb-jét. Sérüléséből kifolyólag Knoch Viktor csak váltóban indult, és a nagyrészt junior korú versenyzők a 8. helyen zártak. A női váltónak sikerült a 3. helyet megszereznie. Keszler Andrea – aki elő alkalommal szerzett érmet ISU bajnoki egyéni versenyszámban – 500 méteren bronzérmes lett, Heidum Bernadett pedig ezüstérmesként végzett 1 000 méteren. Az Európa-bajnokság összetett eredménye alapján Heidum 4. lett, Keszler pedig a 7. helyet szerezte meg.
prov:wasDerivedFrom
wikipedia-hu:2012-es_rövidpályás_gyorskorcsolya_Európa-bajnokság?oldid=23656079&ns=0
dbo:wikiPageLength