• A 2010-es Budapest Grand Prix, a Budapest Grand Prix tizenhatodik versenye, július 5. és július 11. között került megrendezésre. A torna International kategóriájú, hivatalosan szponzorált neve pedig GDF Suez Grand Prix volt. Összdíjazása 220 000 dollár. A címvédő Szávay Ágnes volt. A főtáblán és a selejtezőben egyaránt harminckettő játékos lépett pályára. A páros versenyen tizenhat pár indult el. Az első kiemelt az orosz Alisza Klejbanova volt, aki a későbbi döntős svájci Patty Schnydertől kapott ki a második fordulóban. (hu)
  • 803756 (xsd:integer)
  • 51122 (xsd:nonNegativeInteger)
  • 20826441 (xsd:integer)