• A 2020-as skandináv TCR-bajnokság a skandináv túraautó-bajnokság tizedik évada volt. Ez volt a negyedik szezon, amely a TCR szabályrendszeren alapult. A bajnokság eredetileg május 15-én vette volna kezdetét a Ring Knutstorp versenypályán és október 4-én ért volna véget a Mantorp Park aszfaltcsíkján, azonban koronavírus-járvány miatt a versenynaptár összetétele jelentősen megváltozott. Ennek következtében a szezon augusztus 15-én indult el a Karlskoga Motorstadion helyszínén és a Ring Knutstorp pályán fejeződött be október 10-én. A bajnokságot Robert Huff nyerte meg. A Lestrup Racing Team alakulata megnyerte a csapatok számára kiírt bajnokságot. (hu)
  • 1732917 (xsd:integer)
  • 29823 (xsd:nonNegativeInteger)
  • 23896676 (xsd:integer)
prop-hu:bajnokCsapat