Property Value
dbo:abstract
  • Ebben a listában az Ipswich Town FC egyes szezonokban nyújtott teljesítménye látható. A klub alapításakor még amatőr volt. Sokáig Suffolk megyében játszott mérkőzéseket különböző csapatok ellen. Indult a Suffolk Challenge Cup elnevezésű tornán is, amelyet háromszor nyert meg. Az Ipswich 1936-ban vált profi csapattá, ekkor csatlakozott a The Football League-hez. Jelenleg egyszeres bajnok, kupa- és UEFA-kupa-győztes. (hu)
dbo:wikiPageID
  • 689882 (xsd:integer)
dbo:wikiPageLength
  • 18811 (xsd:nonNegativeInteger)
dbo:wikiPageRevisionID
  • 21847716 (xsd:integer)
prop-hu:wikiPageUsesTemplate
dct:subject