Property Value
dbo:abstract
  • Grantley Thomas Smart Goulding brit atléta. Részt vett az 1896-os nyári olimpián Athénban. Goulding a 110 méteres gátfutásban versenyzett. 18,4 másodperces eredményével selejtezőcsoportjában első helyen végzett, így bejutott a döntőbe. Ott amerikai versenyzővel kellett megküzdenie. Majdnem ugyanolyan időt futottak; Curtis később azt írta, Goulding jobb ugró volt, de lassabb volt a földön. A verseny végén a sportbírák megállapították, hogy Curtis szűk 5 centiméterrel nyert. Mindkettőjük ideje 17,6 másodperc volt. (hu)
dbo:wikiPageID
  • 105019 (xsd:integer)
dbo:wikiPageLength
  • 2945 (xsd:nonNegativeInteger)
dbo:wikiPageRevisionID
  • 20419405 (xsd:integer)
prop-hu:wikiPageUsesTemplate
dct:subject